NA BROADWAY ‚ U TEATR OGNIA I WIĘCEJ Z CHRISEM FLAMBEAUX

teatr ognia
Jeśli dojdziesz do etapu „wyzwanie” 2 października lub 3-ego w Nowym Jorku, prawdopodobnie będziesz zachwycony. Nie każdego dnia możemy maszerować w skryptach na bazie straży pożarnej spektakl wyłącznie wokół płomienia – zarówno w pojęcie i struktura. Jeśli uważnie przyjrzeć się płomień, i można zobaczyć kuźni Szkocji, Nowy Orlean, Nowy Jork w pracy. Rzemiosło Chris może to było w formie i formowane przez ponad 30 lat i rzadko widać, że jesteśmy przyzwyczajeni wiedzieć jak „ognisty rekwizyty”, na jego 3-wymiarowej płótna.

Jego oddział przeciwpożarowych cech rośnie w swoim własnym kierunku, nie kierując się festiwali i typowy ogień wojsk, ale to nie znaczy, że jest outsider. Wręcz przeciwnie. Swoją pracę z najlepszej Nowojorskiej straży pożarnej wykonawców i straży pożarnej Nowego Jorku nie tylko niesamowity wpływ na takich artystów jak osobowości, ale przynajmniej częściowo w formie przepisów przeciwpożarowych sceny miasta. Dobre standardy publiczne wykonanie ogień i świadomości władz stają się coraz bardziej powszechne we wszystkich nas, dzięki odpowiedzialności inicjatorów, jak drążki. Jeśli mieszkasz gdzieś w okolicy Nowego Jorku, lub myśleć o podróży, to teraz jest czas! Bilety można kupić. Słupy ognia i wdzięcznością Nowym Jorku zaprezentuje połączenie 5 – rytualny ogień teatralne show i party Brooklyn, Nowy Jork- 1 września 2015 roku drążki ogień i wdzięcznością Nowym Jorku przyniesie ci dzwoni 5 – ostatni odcinek epickiej teatru ognia bajkę, a następnie obowiązkowe wdzięczność partii przygód.

Płomienne show na Brooklynie

płomienne
Powołanie-to ekscytujące doświadczenie teatru ognia z samego serca podziemnego Brooklyn, utworzone i tworzone przez drążki, znany szkocki ogień wykonawca, szaman, i artysta, i jego zespół fanatyk czcicieli ognia. Wykorzystuje siłę rytuału, postępowanie pop, i epic quest heroes. Nazwać alternatywną rzeczywistość, gdzie ogień nie pali się, a twoje marzenia staną się rzeczywistością!Począwszy od 2012 roku, nazywając odbyły się sporadycznie w Brooklynie magazynów na drugiej stronie ścieżki. Jak języki ognia od banków węgle, wywołujący wyszła z namiotu, pogańskie rytuały, slumsy, rock, show, Fetysz kluby, i zachwycony festiwali. Teraz osiągnie zakończeniu odcinka finału, połączenia 5: Casara i drążki długo walczył o zjednoczenie między plemionami w świecie ognia. Wojna domowa wybucha, po prostu jak harmonijną zbliżenie z płomienia jest w zasięgu ręki.

Dołącz do punktu kulminacyjnego swojej podróży i wielka impreza, która należy…może to i ogień to ogień wydajność dla atrakcji firma, która specjalizuje się w inscenizacji teatralnych i artystycznych fajer-show. Ich styl jest jedyny w swoim rodzaju ręcznie z własnym rekwizyty i oryginalne i ekscytujące show. Opierały się one w Nowym Jorku w ciągu prawie 20 lat, w wyniku pożaru sztuka, kluby, imprezy, teatry i etapy wszystkich rodzajów.