O paliwach, powszechnie używanych przez „Teatry Ognia”

Biały gaz 

biały gaz
Nie jesteśmy pewni, gdzie termin „białe” przyszli na to ogólna nazwa paliwa, ale to wydaje się być w postaci benzyny bez ołowianych dodatków, МТБЭ, detergentów i, być może, bez benzyny, na podstawie dodatki w celu zwiększenia liczby oktanowej. To, co wiemy, że jest to w zasadzie bardzo krótkie łańcuchy węglowodorów i małego pierścienia struktur. Te małe cząsteczki mają zazwyczaj dużo energii, aby odepchnąć od stanu ciekłego i wprowadź powietrze jako bezpłatna par (w sposób naukowy, to „małe” temperatura zapłonu paliwa, bo on tworzy pary w bardzo niskiej temperaturze. Strażacy nic dzwonić temperatura zapłonu poniżej temperatury pokojowej klasy paliwa).

Benzyna

benzyna
Podobny do białego gazu z wysokim punktem lampy błyskowej i niektóre dodatkowe składniki, aby zrobić funkcję auto lepiej i mam nadzieję, czystsze, benzyna jest jednym z najbardziej niebezpiecznych rodzajów paliwa, można użyć po prostu wspomnieć, to ty stracisz kredytu z władzami. Chociaż biały gaz ma niższą temperaturę zapłonu i prawie zawsze produkuje się oparów benzyny ma temperaturę zapłonu po prawej stronie w temperaturze pokojowej (65-75f/20C), ale jego cząsteczki trochę więcej, więc stają się w powietrzu, a nie poruszać się, jak łatwo. To może stworzyć ‚para macki”, które mogą się zapalić prawie milę, a po prostu powrót do korzeni. Duża troska musi być zrobione, aby utrzymać oparów benzyny jest bezpieczny, za każdym razem, gdy ty nie zanurzyć się w nim.

Nafta

nafta
Nafta-jest to problematyczne paliwa do opisania, dlatego, że termin ten obejmuje tak szeroki wachlarz rodzajów paliwa. Technicznie, Kero klasy II benzyna temperatura zapłonu między niskie temperatury pokojowej i maksymalnej żywotności człowieka (70-140ф/20-60S). To trochę trudniej zapalić, niż białego gazu, może utworzyć parę macek, jak benzyna, czasami jest to najbardziej czysty produkt na półce, i większość wersji nie działają na parę sztuczek i ziemia się pali. Typu nafta, benzyna, zapalniczka Zippo płynu, węgiel, płyn do rozpalania, ogrzewania domów paliwa, kryształ, paliwa rakietowego itp. Do głównej przędzenia na knoty, szybciej światła niż Żarówka oleju, ale daje dobry czas spalania. Technicznie 50-50 mieszanki białego gazu i lampy oleju nafta. Czasami jest to paliwo jest najprostszym bronić z powodu szerokiej gamy innych zastosowań dla niego, coś, co nie. Najlepiej sprawdzić z lokalnej straży pożarnej jako pierwsi, a nie czekać, aby im powiedzieć „nie”.

Parafina

parafina
Różne klasy III paliwem, zazwyczaj nie jest używany do wielu innych, niż małe lampy naftowe lub domowych grzejników. Zawarliśmy parafina tutaj, choć termin ten może być stosowany do nafty lub nawet biały gaz w zależności od lokalizacji. Olej do lamp, zazwyczaj muszą być długie łańcuchy węglowodorów około 12-14 węgle długo. Nic więcej, i substancja zamienia się w солидол w temperaturze pokojowej. To sprawia, że bardzo nieruchomych paliwa, ma bardzo wysoką temperaturę lampy błyskowej (w temperaturze 200f+/70C+), wywołała bardzo powoli (bo ciecz powinna być podgrzewana do jego wybuchu, zanim produkuje par), świeci się dłużej z najbardziej powszechnych rodzajów paliwa i jest faworytem pożarowego бризеры. Nie można wykonać trik z oparów tego paliwa, ale warto zauważyć, że paliwo nie jest „bezpieczny” w dowolnej temperaturze. Po prostu odłóż pióro w лампадное olej i będzie produkować pary tak szybko, jak biały gaz. Bardzo długo świeci, ludzie wolą mieszać olej do lampy do wersji naftą, lub są całkowicie nasączyć narzędzie lampy naftowej i zalewaniem jakiś biały gaz, aby uzyskać to dzieje się szybko. Lekarze wolą to paliwo, bo nie wybuchnie ponownie, jak łatwe i pewne produkty niezwykle spójna.